Avevo MSU300 duman emiş ünitesi

MSU 300

Tek kollu duman emiş ünitesi

MSU 300, profesyonel kullanım için tasarlanmış, tek kollu mobil kaynak dumanı emiş ünitesidir. Temizlenebilir kartuş filtreye sahip olan ünitede, çalışma saati sayacı, filtre doluluk göstergesi, arıza uyarısı, özel toz toplama kovası gibi öne çıkan özellikler mevcuttur.

 

MSU300 öne çıkan özellikleri

Yenilikçi hava çözümleri...

Temizlenebilir Kartuş Filtre

MSU 300, makine üzerinde takılı iken temizlenebilen kartuş filtre ile donatılmıştır. Filtre doluluk uyarısı alındığında, basınçlı hava ile kolaylıkla temizlenebilir. Opsiyonel olarak otomatik temizleme sistemi de sunulmaktadır.

msu300ftweb.jpg

Otomatik Filtre Temizleme
(İsteğe bağlı)

MSU 300, isteğe bağlı olarak otomatik filtre temizleme ekipmanı ile sevk edilebilir.

A7R00660.jpg

Kolay Kullanım

Avevo MSU 300 ile birlikte sevk edilen içten veya dıştan mekanizmalı emiş kolları kolay ve pratik kullanım imkanı sunar.  Makine tak ve kullan prensibi ile tasarlanmıştır.

A7R09865.png

Yüksek Emiş Performansı

Avevo MSU 300, bir çok rakip ürüne göre çok daha yüksek emiş performansını garanti eder.

hood.jpg

Patentli Toz Toplama Sistemi

Patentli toz toplama sistemi, filtre ömrünü ortalama %30 oranında uzatırken, kolay ve güvenli toz tahliyesi imkanı sunar.

msu300kova.jpg

Çapak Önleyici Plaka

Filtre üzerinde konumlandırılan çarpma plakası sayesinde, filtre yanma riski en aza indirilirken, kaba partiküller ayrıştırılarak filtrenin ömrü uzatılmaktadır.

antispark_plate_MSU

Kolay Kontrol Paneli

Kolay kullanım sunan kontrol panelinde çalışma saati sayacı, filtre doluluk göstergesi (sesli ve görsel), arıza uyarı lambası ve aç/kapa düğmesi yer almaktadır.

msu_panel_edited_edited.jpg