Avevo MSU Dynamic emiş ünitesi

MSU Dynamic

Yenilikçi duman ve toz emiş ünitesi

MSU Dynamic, Avevo mobil kaynak dumanı emiş serisinin en yeni ürünü. Tek veya çift kollu kullanım seçeneği sunan Dynamic, klasik ve dijital kontrol paneli opsiyonlarına sahiptir. Standart olarak döner filtre temizleme ekipmanına sahip olan ünite, isteğe bağlı olarak jet-pulse filtre temizleme ekipmanı ile de tedarik edilebilir.

 

MSU DYNAMIC öne çıkan özellikleri

Yenilikçi Çözümler

EC Motor & Kompozit Fan

Makinemizde bulunan EC motor ve kompozit fan, yüksek verimlilik, düşük enerji tüketimi ve tatminkar performansı garanti eder.

CLEVER Basic yazılım (opsiyonel)

Bir çok farklı parametreyi görüntüleme ve ayar değiştirme imkanı sunan Clever yazılımımız, kullanıcıya daha fazla esneklik sağlar.

Dijital Kontrol Paneli (opsiyonel)

5" dokunmatik ekrana sahip olan dijital kontrol paneli, Clever yazılım ile birlikte, bir çok parametrenin izlenmesi ve gerektiğinde ayarlanabilmesini sağlar. Tasarımı tamamen şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Yüksek Emiş Performansı

Davlumbazda ortalama 1300 metreküp/saat emiş performansı sağlayan ünitemiz, birçok rakibine oranla daha yüksek performans sunar.

Kıvılcım Tutucu Ön Filtre

Bu yıkanabilir ön filtreler, kıvılcım ve kaba partiküllerin filtreye ulaşmasını önler. Yangına karşı koruma sağlarken, kartuş filtre ömrünü de uzatır.

Güvenlik

Kapaklarda bulunan güvenlik düğmeleri, kapaklar açıkken makinenin çalıştırılmasını önler.

Pratik Filtre Temizleme

Dynamic, standart olarak döner filtre temizleme ekipmanı ile donatılmıştır. İsteğe bağlı olarak jet-pulse filtre temizleme özelliği ile satın alınabilir.

 

Kristal Ltd. Şti.

Gersan San. Sitesi 2308 Cad. No:67 Yenimahalle/Ankara/TURKIYE

+90 312 394 51 38

©2020, Kristal Ltd. Şti.

  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube